Akülü Motor Almanız İçin 5 Neden

Akülü motor ile ezberleri bozacak alışkanlar edinin ve yaşamı hafifletin!

Akülü motor dendiği zaman aklınızda canlanan her neyse Velocifero ile hepsini yıkıyoruz!

Hem görünümü hem de kullanımıyla eksiksiz bir deneyim yaşayacaksınız. Bir arabanın içinde trafiğe takılmak ya da hızıyla sizi korkutan motosikletlere mecbur olma devri bitti. Kaliteyi ve tarzı bir arada bulabileceğiniz modeller arasından dilediğinizi seçin ve yola çıkın.

1) Evladiyelik Banka Kredileri Ödemeyin

Kalite, konfor ve tasarım o kadar pahalı olmamalı. Olması gereken tek şey Velocifero! Ne arabalar ne de son zamlarla birlikte zirveye tırmanan motosikletler için çekeceğiniz bol sıfırlı banka kredilerine ihtiyacınız yok. Bütçenizi fiyatlarıyla akülü motorlar da size istediğiniz ulaşım konforunu ve kolaylığını sunacak.

2) Tek Başınıza Yola Çıkın

Kalabalık şehirlerde yaşayan insanların en büyük sorunu işe gidiş ve iş çıkış saatleri. Bütün toplu taşımalar sıkış tıkış, bütün arabalar dur-kalk giderken siz akülü motor üstünde tek başınıza rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

3) Park Yeri Aramayın

İhtiyacınız olmayacak. Çünkü elektrikli motor kapladığı alan ile size sokak sokak park yeri aratmayacak kadar az yer kaplıyor. Bu yüzden en kalabalık mekanlara da gitseniz, en dar sokaklara da girseniz her zaman uygun bir park yeri bulacaksınız.

4) Depoyu Evde Doldurun

Benzin istasyonu aramakla da benzin için bütçe ayırmakla da uğraşmayın. Ortalama olarak 35 ile 55 km menzili bulunan motorunuzu evden çıkmadan önce şarj edin ve yola çıkın. Dönerken de aküyü iş yerinde doldurmayı unutmayın!

5) Hafta Sonu Kaçamaklarını Kaçırmayın

Her yer kalabalık, yollarda deli dehşet bir trafik var diye düşünmeyin. Onların 4 tekeri varsa sizin de Velocifero elektirikli motorunuz var. Trafiğin sıkışık olması sizin ilerlemenize engel olmayacak. O yüzden hafta sonları şehirden biraz uzaklaşmak istediğinizde ekipmanlarınızı giyin, motorunuza atlayın ve kendinizi şehrin dışında bulana kadar sürmeye devam edin.

Sunulan sebepler sizin için de yeterince makul görünüyorsa daha fazla söze gerek yok. Velocifero’nun sitesini ziyaret edin ve tarzınıza uygun olan motoru hemen seçin!

2018-11-22T08:50:52+00:00 Ekim 11th, 2018|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin