Akülü Motor Almayı Düşünenlere Tavsiyeler

Trafikte saatler harcamamak ve şehrin kargaşasından uzaklaşmak istiyorsan ve bunun için bir çözüm önerisine ihtiyacın varsa doğru yazıyı okuyorsun. Teknoloji her geçen gün önümüze yeni seçenekler çıkartıyor. Bisiklet kullanarak şehrin hızına yetişemiyor, motor için de henüz erken diyorsan, bir yandan da bütçe planlaması yapıyorsan çözüm akülü motor.

Velocifero akülü motor modellerinin off-road teker yapısı ile şehrin kargaşasından kaçabilir, arazide heyecan verici kaçamaklar yapabilirsin. Şehrin keşmekeşinden, sonu gelmez korna seslerinden biran olsun uzaklaşmak sana da iyi gelecek.

Ön Yargılarınızdan Kurtulun

Önceden akülü motor kullanmadıysanız bazı ön yargılarınız olabilir. İnternetteki bilgi kirliliğinde kaybolmuş, doğru bilgiye ulaşmak için bir hayli zaman harcamış olabilirsin. O halde temel sorularınıza ışık tutacak bir cevapla başlayalım yolculuğumuza.

Akülü Motor Almaya Değer mi?

Elektrikli motosikletler akülü motor ile çalışır. Bu sayede ne bütçeniz zarar görür ne de çevre! Velocifero Mad şehir içerisinde birçok noktaya kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Hızı 50km’ye kadar çıkar, şarjı 8 saat dayanır. Ayrıca tasarımları birbirinden farklı olan 6 akülü motor modeli ile size uygun olanı, sürüş deneyiminize taşımanızı sağlar. Velocifero her yönüyle harika bir yol arkadaşıdır.

Performansı Tatmin Eder mi?

Akülü motor almayı düşündüğünüzde performans açısından onu ne ile karşılaştıracağınız ve tabi ki beklentileriniz çok önemlidir. Elektrikli motosikletinizi aracınız yahut hız limitlerini zorlarken tehlike kat sayısını da artıran racing motorlarla karşılaştırmamalısınız. Elektrikli bisiklet araştırması yaparken, yakıt gerektirmediği, kullanım kolaylığı, ehliyet engeline takılmaması gibi özellikler göz önünde bulundurulmalı, tam da bisiklet ile motosiklet arasındaki dünyanın kapıları aralanmalıdır. Fiyat performans en önemli tercih sebebidir.

Performans konusunda alt başlıklara inecek olursak

Kaç km gidebilirim, ne kadar hıza ulaşabilirim ve yokuş yukarı performansı nasıldı gibi sorular aklınızı kurcalayabilir. Velocifero MAD ’in 55km’ye çıkan menzili ile şehrin birçok noktasına ulaşım sağlayabilir veya arazide soluksuz bir maceraya çıkabilirsiniz. Aynı zamanda saatte 40km/s gücü ile düzlükte ve yokuşta zemine hükmedebilirsiniz. Siz de kendinize en uygun tasarımı keşfetmek ve bu sürüş deneyimini yaşamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

2018-11-22T09:03:01+00:00 Eylül 13th, 2018|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin