Cross Motosiklet Özellikleri

Cross motosiklet özelleri nelerdir? Kimler Cross motosiklet kullanabilir? Cross motosiklet kullanmak için nereden başlamalıyım? Kafanızı uzmanlık gerektiren yığınla soru mu meşgul ediyor? O halde doğru yerdesiniz. Tüm cevapları bulabileceğiniz dünyamıza hoş geldiniz.

Maceraperest hayallerinizde size eşlik edecek bir yol arkadaşı mı arıyorsunuz? Biz öyle birini tanıyoruz. Fakat önce sizden başlayalım. Muhtemelen asfalt yollar size dar geliyor, trafik ise bir o kadar sıkıcı. Kendinizi bu keşmekeşin içinden kurtarmak, keyiflerinize zaman yaratmak bir de belli ki hayatınızdaki adrenalin miktarını artırmak için çıkar yol arıyorsunuz. Cross yazısını gördüğünüz anda içinizi bir heyecan sarıyorsa, geçmiş olsun, henüz farkında olmasanız da siz kararınızı vermişsiniz. Asıl soru şu, yolunuz toprak mı olsun asfalt mı?

Cross Motosiklet Kullanım Alanları

Cross motosikleti sadece bir ulaşım aracı olarak görmek mümkün değildir. O kullanıcısının heyecanına eşlik eden, yeni yollar açan ve maceralar başlatan bir yol arkadaşıdır. Yani cross motorsiklet kullanmak; hobidir, eğlencedir, aktivitedir, en önemlisi de vazgeçmesi güç olan bir tutkudur. Eğer cross motosikletiniz varsa; hafta sonu hava koşullarını önemsemeden araziye çıkabilir, yağmur çamur dinlemeden maceraya atılabilirsiniz. Üstelik arazi ile de kısıtlı değilsiniz. Dağ keçisi olarak adlandırılan cross motosikletlerde performans maksimum seviyededir. Dağın eteklerinde başladığınız yolculukta kendinizi beklenmedik bir yerde bulabilirsiniz. Cross motosiklet sürücüsüyseniz karşılaştığınız engeller hiç olmadığı kadar keyiflidir.

Başlangıç Seviyesi İçin Cross Motosiklet Önerisi

Diyelim ki; bazı hayalleriniz var fakat tam olarak ne istediğinizden emin değilsiniz! Nereden başlayacağınızı bilmiyor, tedbirsiz eyleme geçmek istemiyor ya da çevre baskısından kurtulup bir türlü aksiyon alamıyorsunuz! Endişe etmeyin, yalnız değilsiniz. Öncelikle ne istediğinizi tam olarak öğrenmek için hem şehir hem doğada sürebileceğiniz bir motosiklet bakmanızda fayda var. Ayrıca sürüş bilginiz ve yol hakimiyetinizi geliştirmek için başlangıç seviyesinde bir cross motosiklet seçmelisiniz. O zaman bizden size bir dost tavsiyesi. Son zamanlarda cross ve enduro severlerin ortak ilgi alanı olan hem şehir hem de doğada tarzından ödün vermeyen bir model çıkıyor karşınıza; altı farklı tasarımıyla her kullanıcının stiline hitap eden, aksesuarlarıyla göz kamaştıran; Velocifero MAD 1600!

Velocifero MAD 1600

Tarzınızı yansıtan Velocifero Mad 1600 modelleri ile cross dünyasına sıkı bir başlangıç yapabilirsiniz. Nasıl mı? Hiç elektrikli scooterdan cross motosiklet olur mu demeyin. Off-road teker yapısı ve güçlü performansı sizi bir hayli şaşırtacaktır. Ayrıca ister şehirde ister doğada… Kulaklarını dış dünyanın tüm seslerine tıkayın, içinizdeki çocuğu özgür bırakın ve ona hayallerini gerçekleştirmek için harika bir fırsat tanıyın. Haydi yolculuğa. Farklı renk ve model seçenekleri için sizi web sitesine bekliyoruz.

2018-11-06T11:45:10+00:00 Ekim 4th, 2018|Genel|1 Yorum

Bir yorum

  1. Ege ortakcı 10:26 pm de Şubat 26, 2019 - Yanıtla

    ORDU iline bayi istiyoruz

Siz de fikrinizi belirtin