Elektrikli Motor Yılbaşı Hediyeniz Olsun

Elektrikli motor, ayrıcalıklı dünyası genç maceracı ruhlar için keşfedilmeyi bekliyorsa yeni yıl hediyesini Velocifero’dan seçin!

Hediyesiz bir yılbaşı düşünmek artık olanaksız. Hele ki çocuğunuza, kardeşinize, bi’tanecik yeğeninize hediye almama gibi bir lüksünüz asla yok. Üstelik bütün dünya yeni bir yılı karşılamanın heycanı içinde olduğundan verilecek hediyeler konusunda da sınırsız seçenek var. Ancak sevdiğiniz birine hem macerayı hem eğlenceyi hem de güvenliği aynı anda hediye etmek istiyorsanız Velocifero elektrikli motor tam anlamıyla aradığınız hediye olacak.

Önce Güvenlik, Sonra Eğlence

Yeni yıl neşe, eğlence, macera, çılgın serüvenler getirsin ama tedbiri de elden bırakmayın. Bu yüzden maceraya riski azaltarak atılmanın en iyi yolunu tercih edebilirsiniz. Elektrikli motor kullanıcılarının içinde bulunduğu risk motosiklet kullanıcılarına kıyasla yok denecek kadar az bulunuyor. Bu yüzden küçük kardeşiniz, henüz 18’ini doldurmamış yeğeniniz ya da canınızdan kıymetli çocuğunuz için en ideal seçeneği güvenlik farkıyla sunuyor.

Gençliğin verdiği cüretkarlıkla dünyadaki her şeyi yapabileceğini düşünüyorsa hevesini kırmak yerine ona güvenli bir başlangıç hediye edin. Hem motosiklet kullanmaya geçiş için hem de kendi potansiyelini ölçmesi için elektrikli motor iyi bir basamak oluşturacaktır. Hız limitinin 40 – 50 km/sa olduğu Velocifero modelleri ile maceracı ruhuna engel koymadan güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca 8 saat dayanan şarjı ile güçlü yol tutuşu ve maliyetinin düşük olması da sürüş keyfi yaşamanın önünde engel bırakmıyor.

Macera Başlasın!

Şehir içinde rahat bir ulaşımın kapılarını güvenli bir şekilde açacak olan elektrikli motor sayesinde yeni yılda en harika hediye sizinki olacak. Genç maceracının şehiri bambaşka bir açıdan keşfetmesi için Velocifero marka elektrikli motor modelleri arasından seçiminizi yapıp yılbaşında efsane bir hediye verebilirsiniz.

Velocifero MAD modelleri arasından onun ruhuna uygun, tarzını yansıtacak olan elektrik motoru seçin ve yolların tadını çıkarmasına izin verin. Belki aynı macerayı birlikte yaşamak için bir yerine iki motor alıp aile olmanın tadına vardıran en eğlenceli anlara yenilerini eklersiniz. Hem hala sizin de biraz maceraya mutlaka ihtiyacınız vardır. 😉 Velocifero ile iyi bir ikili olarak yolların tadını çıkarmanın önünde hiçbir engel yok.

2019’da maceranın hız kesmeden hayatınızda olduğu, mutluluktan coşacağınız ve güven dolu bir yıl olsun.

2019-01-08T10:38:27+00:00 Aralık 24th, 2018|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin