Elektrikli Motorun Artılarını Keşfetmek İçin Yola Çık!

Elektrikli motor kullanıcıları, araçlarının sağladığı avantajlar sayesinde çok daha kolay ve zahmetsiz bir ulaşımın tadını çıkarıyor. Peki, ya siz?

Elektrikli motorlar 2000’lerin başından beri kullanılıyor ve giderek de kullanıcı sayısı artıyor. Kalabalık şehirlerin araç trafiği, kısa ve kolayca katedilmesi gereken mesafelerde kaybedilen fazla zaman, araç masraflarının her bakımdan artması gibi birçok etken elektrikli motoru cazip kılıyor.

Daha Ekonomik Daha Pratik

Elektrikli motorlar yüksek akaryakıt giderlerinden şikâyetçi olanların velinimeti konumunda yerini sağlama alıyor. Ayrıca petrolün çevre üstündeki olumsuz etkileri konusunda da içinizi rahat ettirecek bir alternatif oluşturuyor. Benzin yerine elektrikle çalışıyor olması doğa dostu olanların dikkatini çekiyor. Hem doğayı koruyor hem de cebinizi yakan yakıt masraflarından kurtulmanızı sağlıyor. Elektrikli motor sayesinde benzine gelen zamlar, taşıt vergileri sizin sorununuz olmaktan çıkıyor. Rahat, konforlu ve ekonomik bir sürüş deneyimi ile trafiğin boğucu etkisinden de sıyrılarak sadece yolda olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Her Anlamda Konfor Sunar

Elektrikli motorunuza bindikten sonra sadece varış noktasına sizi götürecek en uygun rotayı çizin ve yola çıkın. Ehliyet almak, bakım ve servis gibi zorunluluklarla ilgilenmeniz gerekmez. Sadece bir yere gitmeye karar vereceksiniz ve yola çıkacaksınız, hepsi bu. Yapmanız gereken tek şey elektrikli motorunuzun şarjını kontrol etmek. Eğer şarjınız doluysa konfor sağlayan dizaynı ve 8 saate kadar dayanabilen şarjıyla sizi rotanızdan çıkarmaya hiçbir şeyin gücü yetmeyecek.

Teknolojiye Ayak Uydurun

Yürümekle bitiremediğiniz, trafik yüzünden gitmek istemediğiniz mesafelerin önünde artık hiçbir engeliniz yok. Elektrik sayesinde tasarruf, hız limiti sayesinde güvenli bir sürüş imkanı sağlayan elektrikli motorların cazibesi sizi de yola çıkmaya ikna edecek. Saatte 40-50km hız yapan bir elektrikli motor ile çıktığınız yolculuk size hep daha fazlasını gösterip keşfetmenin güzelliğini hissettirecek. Sakin ama dolu dolu geçebilecek yolculuklar için hafta sonu rotalarınızı oluşturun, şarjınızı doldurun ve yola çıkın.

Eğer hala bir elektrikli motorunuz yoksa da Velocifero’nun birbirinden farklı modellerine hemen göz atın!

2018-12-14T09:35:15+00:00 Kasım 29th, 2018|Etkinlikler, Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin