Elektrikli Scooter ile Sürüş Deneyimine Başlamanın Avantajları

Elektrikli Scooter ile sürüş deneyimine başlangıç yapmak hiç de mantıksız değil. Birçok açıdan geçerli olan bu sebeplere bir göz atın!

Elektrikli Scooter almak için pek çok sebep olabilir; masrafsız oluşu, ergonomik yapısı, taşınabilirliği, doğaya zarar vermemesi, şehir içi ulaşımda pratik bir araç olması gibi… Bu listeye daha pek çok madde eklemek mümkün olsa da asıl önemli nokta güvenlikle ilgili. Eğer amacınız motosikletlere geçiş yapmaksa elektrikli scooter başlangıç için en güvenli seçenek olabilir.

İki Teker Kullanmaya Adapte Olmak

Motosikletlere biraz ilginiz varsa bisiklet kullanmayı bilmiyorsanız motosiklet ehliyeti alamadığınızı da bilirsiniz. Bunun en önemli sebebi motosiklet kullanırken iki teker üzerinde sağlayacağınız dengeye hakimiyet konusunda bir tecrübenizin olması. Eğer henüz iki tekerli bir aracı düşürmeden kullanamıyorsanız motosiklet kullanmanız da mümkün olmayacaktır.

Velocifero elektrikli scooter ile iki tekerlekli araç deneyiminiz için güvenli bir başlangıç yapabilirsiniz. Dengeyi korumak, vücut-beyin koordinasyonunu sağlamak için saatte maksimum 40-50 km hız yapacağınız bir araç sizi trafik içindeki potansiyel tehlikelerden koruyabilir. Ayrıca yavaş gitmenizin zorunlu olduğu scooterlar ile kendinizi yolda olmanın heyecanına kaptırarak yapabileceğiniz hataların da önüne geçersiniz.

Ayaklar Değil, Eller Devrede

Motosiklet kullanmak arabaya kullanmaya benzemeyecek. Sadece ayaklarınızın altındaki pedallarla aracın hızını ayarlamak ve ellerinizle yönlendireceğiniz direksiyonun sabit hareketleriyle sınırlı kalan bir kontrolden bahsetmiyoruz. Elbette araba kullanırken de hem eller hem de ayaklar devrede oluyor ancak motosiklet kullanırken gazı ve freni çok daha hassas bir şekilde ve ellerinizle ayarlamak zorundasınız; aynı zamanda yönünüzü de.

Elektrikli Scooter sayesinde bu konuda rahatça pratik yapabilirsiniz. Bedeninizin öne ve geriye doğru ağırlık vermesi ile bile değişebilecek olan gaz ayarına hakim olmanın hassasiyetini kavrayabilirsiniz. Eğer vitesli motosiklet kullanmayıp scooter ile ilerlemeyi düşünüyorsanız Velocifero elektrikli scooter size trafikte olmak ve aracınızı kontrol etmek için ideal bir başlangıç noktası sağlayabilir. Hem gaz hem fren hem de sinyalleri yalnızca ellerinizle kontrol edebileceğiniz elektrikli scooter sayesinde maceraya en güvenli noktadan başlayabilirsiniz.

Velocifero’nun farklı tarzlara ve zevklere hitap edebilen, 8 saate kadar dayanıklı şarja sahip elektrikli scooterlarına göz atmak ve iki teker sürüş deneyimine güvenli bir şekilde başlangıç yapmak için hemen tıklayın!

2019-01-08T11:07:14+00:00 Aralık 28th, 2018|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin