Velocifero MAD ile Elektrikli Scooter Macerasına Katıl

Son zamanların en çok tercih edilen ulaşım araçları arasında yer alan elektrikli scooter modellerinin kullanımı gün geçtikçe artıyor. Çevreci bir ulaşım aracı olarak gönüllere taht kuran elektrikli scooterlar, şimdiden kitlelerin hem sürüş zevkini katlıyor hem de harika bir ulaşım aracı olarak konumlanıyor. Üstelik yakıt gerektirmediği için el yakmıyor, bütçe sarsmıyor!

Velocifero MAD, motosikletten korkanlar ve bisikletten yorulanlar için harika bir kurtarıcı olma yolunda koşar adım ilerliyor. 6 farklı tarzda üretilen Velocifero, stil sahibi sürücüler için de bolca alternatif sunuyor. Peki Velocifero’nun hangi modeli kime hitap ediyor?

Askeri Yeşilin Soluksuz Macerası

Kamuflajlara bürünmeyi seviyorum, hâkî renginden vazgeçemiyorum diyorsanız Velocifero MAD Army ile soluksuz bir maceraya çıkmaya hazır olun! Off- Road teker yapısı ile taşlı ve patika yollarda çıkacağınız keşif gezilerinde Velocifero MAD Army ile yeni bir dünyanın kapılarını aralayın.

Modası bir türlü geçmeyen asker yeşili, zoru ve mücadeleyi sevenlerin, araziye çıkma cesaretini gösterenlerin ruhunu temsil eder. Siz de özgürlüğünüzü doruklarında hissetmek istiyor, gücünüzü keşfetmek için sınırları zorlamayı seviyorsanız, seyahatlerinizde size eşlik edecek elektrikli scooter modelini Army’den yana seçin. Geniş bir menzile sahip olan Velocifero MAD Army ile kendi parkurunuzu belirleyebilir ve doğada kıran kırana bir yolculuğa başlayabilirsiniz.

Soluksuz Bir Kovalamacaya Hazır Ol

Ufak bir kovalamacaya ne dersiniz? İsmini New York Polis Departmanından alan Velocifero NYPD ile şehrin sokaklarında kuralları siz belirleyin! Şehrin aynasızı olmak ve özgürce hareket etmek için Velocifero NYPD’nizi karanlık sokaklara sürün.

Ne dersiniz? Şehirde yapacağınız ufak bir kovalamaca size de heyecan verici gelmiyor mu?

Saatte 40km hıza ulaşabilen Velocifero NYPD ile şehrin nabzını tut. Velocifero M.A.D Elektrikli Scooter modellerini daha yakından tanımak için sitemizi şimdi ziyaret edin, maceraya hızlı bir başlangıç yapın.

Velocifero MAD Genel Özellikleri

İlham verici tasarımlarıyla elektrikli scooter modelleri içerisinde zirveye tırmanan Velocifero, kalın off-road teker yapısıyla her türlü arazide sürüş imkânı sunuyor. Velocifero M.A.D 1600, 45km/s hıza ulaşabilen güçlü yapısıyla hem sağlamlık hem de konforlu sürüş imkanı sunuyor. Bu özelliğiyle enduro modeller arasındaki yerini de garantilemiş oluyor. Ortalama şarj süresi 8 saate kadar olan Velocifero MAD ile keyif dolu bir sürüş keyfi deneyimleyebilir hatta katlanabilir özelliği sayesinde Velocifero MAD modelinizi off-road maceralarınıza taşıyabilirsiniz.

2018-11-14T13:41:58+00:00 Eylül 6th, 2018|Genel|2 Comments

2 Yorum

  1. Volkan Keser 4:11 pm de Eylül 8, 2018 - Yanıtla

    Hafta sonu gezintilerimin olmazsa olmazı. Elektrikli Scooter olarak çok başarılı bir model.

  2. Merve Karahan 12:32 pm de Eylül 12, 2018 - Yanıtla

    Özellikle MAD Army’i çok beğendim. Klasik elektrikli scooter modellerine göre özgün bir tasarım olmuş. Başarılı buldum.

Siz de fikrinizi belirtin