Tarz Sahibi İnsanların Yeni Tercihi | Elektrikli Motosiklet

Geleceğimizi şekillendiren teknoloji, büyük şirketlerin desteği ile birlikte yeni tasarımların hayat bulmasına olanak sunuyor. Çevre dostu ulaşım aracı üretimlerinde  son zamanlarda herkes tarafından tercih edilmeye başlanan elektrikli motosikletler, bir kısım insan tarafından ise çekimserlikle karşılanmakta.  Artan talep ve özgün tasarımlar ile elektrikli motosiklet modellerinin kısa süre içerisinde yollarda sıklıkla karşılaşacağımız ulaşım araçlarından birisi olacak gibi gözüküyor.

Google ve Uber’in büyük bir yatırım yaparak elektrikli scooter üretimine destek vermesiyle birlikte yakında birçok kişinin yeni tercihi elektrikli motosikletler olacak gibi geliyor.

Ülkemizde yeni üretilen elektrikli motosikletlerin; yenilikçi, tarz sahibi insanlara hitap edeceği ve şık tasarımlı elektrikli motosikletlerin sokaklarda sık karşılaşacağımız modeller içerisinde olacağı gözüküyor.

Velocifero M.A.D Modelleri ile Tanışın

Sizi Alessandro Tartani’nin tasarladığı elektrikli motosiklet dünyasına damgasını vuracak modelleri ile tanıştıralım.  Karşınızda sokakların tozunu atabileceğiniz ve özel tasarımı ve güçlü yapısıyla maceracı ruhunuzu özgürce yaşayacağınız Velocifero M.A.D

Tarzınıza uygun renk ve modelleriyle yolculuklarınıza yeni bir tat getireceğe benziyor. Elektrikli motosiklet modelleri arasında en yenilikçi ve tarz sahibi motosiklet olması ise Alessandro Tartani’nin “kalite bir yerde değil, tercihtedir” sözünü hatırlatıyor.

Elektrikli motosikletlerin kullanımının yaygınlaşmasının ise ulaşım konusunda elektrikli motosikletlerin trafikteki yerinin ne olacağını bir hayli düşündürüyor. Elektrikli motosiklet kullanıcıları için trafik kurallarında belirli düzenlemeler yapılacak mı bunları yakın zamanda gelişmelerle birlikte öğreneceğiz.

Ülkemizde elektrikli motosiklet kullanımı konusunda öne çıkan ünlü isimler arasında ise Cem Yılmaz ve Ozan Güven’i örnek gösterebiliriz. Sosyal medya üzerinde ki paylaşımlarında da sıklıkla gösterdikleri elektrikli motosikletleri ile birlikte gezintiye çıkan ikili çevre dostu bir ulaşım aracı seçmiş.

Elektrikle çalışan ve çevre dostu alternatif ulaşım aracı olarak kullanabileceğiniz elektrikli motosikletler ile gün içerisinde rahatlıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ortama 45km hıza çıkabilen ve 5 ile 8  saatlik akü ömrüne sahip olan Velocifero modelleriyle günlük ulaşımlarınızı rahatlıkla  gerçekleştirebilirsiniz. İdeal hız ve akü ömrüyle birlikte hiçbir sıkıntı çekmeden ister sokakta tarzınızı konuşturabilir isterseniz de maceracını ruhunuzu e yaşayabilirsiniz.

2018-12-14T09:38:08+00:00 Ağustos 10th, 2018|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin