Motobike Istanbul 2018’e Katıldık

Velocifero Türkiye ailesi olarak yer aldığımız, Messe Frankfurt İstanbul tarafından organize edilen ve bu sene 10. Kez gerçekleşen Motobike İstanbul,  22 – 25 Şubat 2018’de toplam 260 katılımcı firma dünyanın dört bir köşesinden gelen 104,342 ziyaretçi ile buluştu.

Türkiye’de motosiklet, bisiklet sektörünün en kapsamlı etkinliği sayılan Motobike İstanbul, ziyaretçilere önemli motosiklet markalarının yeni modelleri ile Velocifero ailesi olarak ilk defa kullanıcıları ile buluşan yeni modellerini yakından görme fırsatı tanıdı. Sektörün önemli motosiklet markalarının yeni modellerinin tanıtımlarını yaptığı fuar, dört gün boyunca toplamda 104,342 ziyaretçinin beğenisine sunuldu. Fuara gelen ziyaretçiler, sektördeki yenilikler ve görsel etkinliklerin yanı sıra Motobike Academy seminer ve sunumlarına ücretsiz olarak katılma şansı yakaladı.

Velocifero Türkiye ailesi olarak yer aldığımız fuarda; beğeni ve heyecanla karşılanan modellerimiz hakkında bilgi verirken aynı zamanda test etme imkânı da sunduk.

En başta MAD serisi olmak üzere yoğun ilgi gösterilen Velocifero modelleriz ziyaretçilerimizden olumlu not aldı. İtalyan tasarımcı Alessandro Tartarini  tarafından tasarlanan modellerimiz gerek güç ve menzil gerekse kalite anlamından eşsiz olduğunu bir kez daha bu fuarda kanıtlamış oldu.

Dört gün süren organizasyondan ziyaretçilerimizde oluşan olumlu görüşler ve beğeni ile ayrılırken diğer bir organizasyonda tekrar ziyaretçilerimiz ile buluşmanın özlemini şimdiden yaşıyoruz. Bu zaman zarfında Show room’larımızda modellerimizi görüp inceleyebilirsiniz.

2018-05-29T13:20:14+00:00 Şubat 26th, 2018|Etkinlikler|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin