Şarjlı Motor Ayrıcalığı Size İyi Gelecek!

Şarjlı motor kullananlar doğaya zarar vermeden şehri keşfetmenin tadını bilirler. Peki, ya siz?
Bilinçlendikçe doğanın ve bize sunduklarının ne kadar kıymetli olduğunu fark ediyoruz. Örneğin, artık ulaşım söz konusu olduğunda hem zamandan kazanmanın hem de doğayı korumanın yollarını arıyoruz. Bu noktada seçtiğimiz araçlarla doğaya diğer ulaşım araçlarına oranla en az zararı veriyor olmak şarjlı motor kullanıcıları için bir ayrıcalık. Şehir içi turları hafta sonu günübirlik arazi turları şarjlı motor ile ulaşımı hem güvenli bir noktaya getirir hem de doğa dostu olduğunuzu hissettirir.

Masrafsız Keşif

Şarjlı motor bakım masrafları da diğer benzinli ulaşım araçlarına göre çok daha düşüktür. Çünkü elektrikli ulaşım araçlarında; motor yağı, filtreler, debriyaj, balata ve şanzıman gibi sizi düşündürecek dolayısıyla keyfinizi kaçıracak bakım masrafları yoktur. Saatte 40-50km hız yapan şarjlı motorunuz ile düşük maliyetli ulaşımın tadını aldıktan sonra hiçbir şey sizi plan yapmaktan alıkoyamaz. Böylelikle hafta sonu kaçamağı yaparken aklınızdaki tek şey keşfedilmedik yerleri bulup çıkarmak olacak.

Gürültüsüz ve Güvenli

Gürültüden rahatsız olmayanınız yoktur. Bu rahatsızlığı yok edemezsiniz belki ama azaltabilir ve örnek teşkil edebilirsiniz. Böylelikle ulaşımdan kaynaklı rahatsızlıkların azalması sonucu daha yaşanabilir şartların oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ehliyetsiz, ruhsatsız ve benzinsiz aynı zaman da egzozsuz kaç farklı ulaşım aracı var ki sizi mutlu edebilecek? Asfalttan arazilere doğru uzanan güvenli bir yolculuğa çıkarken kendinizle gurur duyacaksınız. İçinizdeki keşif isteğine ve şarjlı motorunuzun gücüne inanın.

Vitessiz Mutluluk

Daha konforlu, daha kolay ve daha mutlu bir ulaşım aracı şarjlı motor kulağa efsane geliyor. Vites değiştirme gereksinimini tamamen yok eden elektrikli ulaşım aracının dinamik ve çevreci özellikleri ile 8 saate kadar yolları arşınlayabilirsiniz. Sessizliğin hâkim olduğu sürüş keyfi kulağınıza sadece dış dünyanın heyecanını fısıldayacak. Bu heyecanı keşfettikçe yolun güzelliği vazgeçmesi güç bir tutkuya dönüşecek. Dağın eteklerine, yamaçlara, yokuşlu caddelere artık uzaktan bakmakla yetinmeyin. Yol sizi karşılamak için bekliyor.

Velocifero’nun birbirinden güzel modelleri arasından tarzınıza uygun olanı seçin ve maceraya başlamak için hemen tıklayın!

2019-01-08T11:03:55+00:00 Aralık 11th, 2018|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin