Şarjlı Motor Kullanmanın Avantajları

Sizce gün içerisinde en çok kullandığımız kelimeler arasında Şarj kaçıncı sıradadır? Laptopun şarjı, telefonun şarjı bir de tabi ki gün sonunda sizin şarjınız  Bunların arasına bir yenisini ekleyelim mi? Şarjlı Motor’a ne dersiniz? Yakıt derdi yok, ekstra maliyete de gerek yok. Artık evde şarj edip sokağa çıkabileceğiniz, üstelik 40-45km hız ile istediğiniz yere kolayca ulaşabileceğiniz bir şarjlı motorunuz var. Şarjlı motor deyince gözünüzde ne canlanıyor? Yaratıcı zekanın ürünü olan ve tarzıyla ilham veren Velocifero MAD modellerine bir göz atmaya ne dersiniz?

Yeni Nesil Teknoloji
İlerleyen günlerde şarjlı motor kullanımının giderek yaygınlaşacağına tanık olabilirsiniz. Çünkü onlar yeni nesil teknolojinin en güçlü adayları. Siz de yenilik ve teknoloji kavramı bir araya geldiğin kalp atışları hızlananlardan mısınız? Bu durumda Velocifero sizi baya heyecanlandıracak gibi gözüküyor. Motosiklet fiyatlarının üst sınırları zorlamasına karşı Elektrikli scooter fiyatlarının bütçe dostu cazibesi dikkat çekiyor. Bu kapsamda şehrin hızına, arazinin taşına toprağına meydan okuyan bu harika tasarımlar, sürücülerini arıyor.

Yakıtta Tasarruf Devri
Malum devir tasarruf devri. Özellikle benzin fiyatlarının yükseldiği bu dönemde, yakıt tasarrufu yaparak hem cebinizi hem kendinizi mutlu edebilirsiniz. Yeterli hızı, göz alıcı tasarımı ve sessiz kullanım özellikleriyle şarjlı motor yeni bir trend başlatıyor. Hem çevreci hem sessiz hem de tasarruflu bir motor yerine neden benzinin derdiyle, egzozun gürültüsüyle ve trafikle uğraşasınız ki?
Saatte 40-50km hız yapan bir elektrikli scooter ile yolculuk yapmak çok keyiflidir. Tabi ancak bu keyfin tadına bakan bizi tümüyle anlayabilir.

Arazide ve şehirde! Velocifero her yerde!
55km’ye kadar çıkan menzili ile uzun soluklu bir maceraya istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Akünüzü tümüyle doldurun ve sürüş keyfini başlatın. Siz ne zaman ve nereye isterseniz elektirikli motosikletiniz hep sizinle. İster şehir içinde keşfetmenin heyecanını yaşayın ister zorlu yollarda kendi sınırlarınızı zorlayın. Velocifero siz hangi ruh halindeyseniz ona uyar, keyfinize uygun yol arkadaşlığı yapar.

2018-11-22T08:53:23+00:00 Eylül 28th, 2018|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin