Şehrin Yeni Gözdesi | Elektrikli Scooter

İnsanların ulaşım tercihleri; yaşadıkları şehir, gün içerisinde yolda geçirdikleri süre, yakıt bedelleri ve kişisel tercihler söz konusu olduğunda değişiklikler göstermektedir. Kimisi özel aracı olduğu halde toplu taşıma kullanırken, kimileri dört teker kimileri ise iki teker taraftarıdır. Peki, elektrikli scooter kullanmayı hiç denediniz mi?

Bir motto vardır bilirsiniz: iki teker ruhu, dört teker bedeni taşır. Son zamanlarda iki teker sınıfının gözdesi haline gelen ve yakıt tüketimi konusunda tasarruflu bir ulaşım aracından hatta hobi olarak bile kullanabileceğimiz bir araçtan bahsedeceğiz. Elektrikli Scooterlar

Neden Elektrikli Scooter Kullanmalıyız?

Elektrikli scooterların özelliklerinden ve avantajlarından söz ederken şöyle bir genel bakışla ele alalım.

Çevre dostu ve ekonomik ulaşımlar için tasarlanan elektrikli scooter modelleri günlük hayatımızda giderek etkin rol oynamaya devam ediyor.  Şehir içi ve kısa mesafe kullanımlar için ideal kullanımda olan elektrikli scooter modelleri ile ortalama 30-40km’ye kadar yolculuk yapabiliyor ve size gün boyu rahat bir şekilde kullanılabilme olanağı sunuyor. Teknolojik gelişmeler ile birlikte hayatımıza yeni yeni giren elektrikli scooterların kullanımının ise giderek artacağı öngörülüyor.

İki teker ruhu taşır mottosunun devam edebileceği gibi motor ehliyeti olmadan da sürebileceğiniz elektrikli scooterlar ile günlük ulaşımınızı çok rahat sağlayabilir hatta şehir içi ve arazi şartlarına uygun tasarlanmış modeller ile trafik sorunu olan yerlerde veya eğimli arazilerde çok rahat bir şekilde kullanabilir ve ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Genel olarak rahat kullanım imkanı sunan scooterlar, teknolojinin elinin değmesi ile birlikte elektrikle çalışabilir hale gelip rahat kullanımlarına aynı zamanda ekonomik ve çevre dostu olarak da avantaj katmış oldu.

Kontağı çevirip motorunuzu gazlamanız halinde yolculuğa hazır olabileceğiniz çevre dostu elektrikli scooterınız ile birlikte keyifli yolculuklara hazır olun.

Teknolojinin bize sunduğu imkanlar doğrultusunda elektrikli scooterlar yeni yol arkadaşlarımız olacağa benziyor. Özellikle tarz sahibi ve yenilikçi insanların tercih edeceği Velocifero modelleri göz kamaştırıcı tasarımı ile elektrikli scooter modelleri arasında öne çıkanlar arasında.

Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz birçok model seçeneği olan Velocifero, çevre dostu ve ergonomik kullanımıyla sizlere yollarda tarzınızı yansıtabilme olanağı sunuyor.

 

2018-08-17T12:03:46+00:00 Ağustos 3rd, 2018|Genel|1 Yorum

Bir yorum

  1. Ege ortakcı 7:04 pm de Mart 18, 2019 - Yanıtla

    Ordu iline bayi istiyoruz

Siz de fikrinizi belirtin